آموزش بازاریابی تخصصی صنفی

15 سال تجربه موفق در حوزه فروش پارچه و پرده

021-44356710
info@sell724.ir

چرا sell724 ؟

چرا sell724 ؟

در اتاق فکر سل724 تصمیم گرفته‌ایم تا به هم صنفی‌های خود درحوزه فروش پارچه کمک کنیم تا  با روشی اصولی، آکادمیک و تجربه کاربردی از بازار ایران بتوانند محصولات و خدمات خود را بیشتر و راحتتر  بفروشند.  

مخاطبین ما یادخواهند گرفت که چگونه با طراحی مدل کسب و کار درست و ایجاد فرایند بازاریابی و فروش خوب رویایی کسب و کار فروش پارچه ای که 24 ساعته و در هفت روز هفته برای آنها تولید ثروت داشته باشد را ایجاد کنند.

اما چرا توصیه می کنیم سل724 را انتخاب نمایید؟

مطرح کردن دلائل استفاده از محصولات و خدمات سل724 نه به معنی تعریف کردن از خود است که این کار در فرهنگ ایرانی مذموم است لیکن با توجه به اینکه ساختار تخصصی صنفی  در حوزه آموزش بازاریابی و فروش در ایران بسیار انگشت شمار و ناشناخته‌اند این ضرورت را ایجاد می کند تا در خصوص ویژگی‌ها و ارزش‌های سل724 به مخاطبینمان آگاهی لازم را ارائه دهیم.

هم اکنون دوره ها و کارگاه‌های زیادی در سطح کشور در خصوص اصول و فنون بازاریابی و فروش در حال برگزاری است. به طور معمول اکثر این دوره‌ها از منابع یکسان و مشترکی نظیر بازاریابی کاتلر استفاده می کنند. نقطه ضعف اصلی این دوره‌ها ارائه مطالب کلی و عمومی حوزه بازاریابی و فروش است. این موضوع به خودی خود ضعف نیست و اتفاقا دانستن این موضوعات لازم و ضروری هستند، لیکن وقتی بحث بازاریابی تخصصی و صنفی می شود بطور مثال در حوزه فروش پارچه آنگاه ضروری است تا مطالب ارائه شده به فراخور بازار مربوطه ارائه شود تا کاربرد و اثربخشی لازم را برای مخاطبین داشته باشد.

ما در سل724 با 15 سال تجربه تخصصی صنفی در حوزه فروش پارچه و با دارا بودن تحصیلات آکادمیک مرتبط با حوزه صنعت نساجی و سپری کردن آموزش‌های تخصصی حوزه فروش و بازاریابی این ضعف دوره‌های آموزشی را پوشش داده‌ایم.

ارائه محتوای ملموس و ساده در عین حال معتبر که به فراخور سطح آگاهی و تحصیلات مختلف شاغلین صنف فروش پارچه هم‌خوانی داشته باشد از دیگر مزیت‌هایی است که در سل724 می‌توان آن را به دست آورد.

ارائه مثال‌ها و تجربه‌های گرانبها که طی 15 سال در این حوزه به دست آورده‌ایم نیز کمک بسیار زیادی به طراحی دوره‌ها و محتواهای آموزشی ما می کند.

بازاریابی و فروش دو فرایند از کل فرایندهای کسب و کار می‌باشند، هر چند این دو فرایند از جمله مهمترین فرایندهای کسب و کار هستند اما برای موفقیت در کسب و کار فروش پارچه فوت و فن‌هایی دیگری نیز لازم است. فرایندهایی نظیر جذب، توسعه و نگه ‌داشتن نیروی انسانی در این صنف، تسلط محیطی و تسلط حقوقی به مسائل صنف، مدیریت منابع مالی و مدیریت زنجیره تامین و مدیریت انبار و ... از دیگر فرایندهای مهم کسب و کار هستند که ما در سل724 به فراخور مسائل آموزشی به آنها می پردازیم.

توجه به مسائل آموزشی تخصصی در حوزه علم نساجی و صنعت نساجی نیز برای فعالان صنف فروش پارچه ضروری و لازم است. تیم ما با داشتن مدارک دانشگاهی معتبر در حوزه صنعت نساجی و تسلط به چرخه کامل صنعت نساجی پاسخگویی مخاطبین خود در این حوزه نیز هست.

ارائه مطالب جدید و نوآورانه و توجه به اعتبار و صحت اطلاعات به صورت تخصصی صنفی باعث شد تا در سل724 ماموریت زیر را برای خودمان طرح ریزی کنیم:

ما به دنبال ارائه راهکارهای عملیاتی و کاربردی در عین حال نوآورنه در حوزه بازاریابی و فروش پارچه هستیم تا برای مخاطبینمان ارزش آفرینی کنیم. اعتقاد راسخ ما ياري رساندن به کسب و کارها جهت تهیه و اجرای طرح های قوی بازاریابی و فروش است، تا بتوانند سهم بازار بیشتری را در اختیار بگیرند. 

آموزشگاه Sell724 مرجع بازاریابی تخصصی و صنفی حوزه مرتبط با فروش پارچه است که به مخاطبین صنف خود به صورت تخصصصی و کاربردی کمک می کند تا محصولات صنف خود را بیشتر و راحت‌تر به فروش برسانند.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.