آموزش بازاریابی تخصصی صنفی

15 سال تجربه موفق در حوزه فروش پارچه و پرده

021-44356710
info@sell724.ir

دانلود رایگان کارگاه المپیک فروش

متن ویدئو :
با اینکه سمینارهای زیادی شرکت کرده ایم ولی هنوز مشکل فروش حل نشده است، بسیاری از دوستان به تمامی مباحث آکادمی تسلط دارند اما وقتی سراغ عمل می روند دچار چالش و مشکل می شوند.
شاید تمامی اصول فروش را رعایت کنیم اما نمی توانیم محصول خودمان را به فروش برسانیم. خیلی از دوستان به بنده مراجعه می کنند چه به صورت حضوری و چه تلفنی و می گویند: ما تبلیغات داریم، پرسنل فروشمان را آموزش می دهیم، سعی بر ارائه خدمات و سرویس دهی خوب داریم، بسته بندی محصولاتمان را اصلاح کرده ایم، هزینه های حمل خودمان را اصلاح کرده ایم، ولی باز هم محصول ما را خریداری نمی کنند!!!
گاهی اوقات رقبای ما محصولات ما با قیمت های خیلی پایین تری به مشتریان عرضه می کنند و هرچه حساب می کنیم نمی توانیم این محصول را با قیمت رقیب در بازار عرضه کنیم.
این ها چالش هاییست که اکثر ما با آن ها رو به رو هستیم. در این ویدئو آموزشی 3 ساعته شاید مشکل شما حل شود شاید هم حل نشود (کاملا به شما بستگی دارد!!!) شاید انگیزه شما بیشتر از 1 الی 2 ساعت طول نکشه و دوباره به شیوه قبلی خودتان برگردید بدون اینکه خودتان متوجه شوید!!!
چگونه این ویدئو آموزشی را به صورت کامل دنلود کنم؟
برای دانلود این ویدئو آموزشی 3 ساعته می بایست ابتدا فرم زیر را به صورت دقیق و درست تکمیل نمائید، تا رمز دانلود قایل ها برای شما ارسال گردد، سپس می توانید ویدئوهای آموزشی را در 5 قسمت از طریق لینک های زیر دانلود نمائید:
دانلود بخش اول
دانلود بخش دوم
دانلود بخش سوم
دانلود بخش چهارم
دانلود بخش پنجم