آموزش بازاریابی تخصصی صنفی

15 سال تجربه موفق در حوزه فروش پارچه و پرده

021-44356710
info@sell724.ir

دانلود رایگان کتاب رازهایی برای فروش پارچه

فروش پارچه
مجتبی برقبانی نویسنده کتاب الکترونیک دو بال برای فروش پارچه رازهای فروش پارچه را برای شما بازگو می کند.
عوامل موفقیت در فروش پارچه کدامند؟
عوامل موفقیت در فروش پارچه اگر به اشتباه تشخیص داده شوند منابع زیادی از شما به هدر می‌دهد. داستان واقعی رازهای فروش پارچه را که طی 15 سال تجربه در این صنف به دست آوردم، می تواند کسب و کار شما را متحول کند.
هم اکنون دوره ها و کارگاه‌های زیادی در سطح کشور در خصوص اصول و فنون بازاریابی و فروش در حال برگزاری است. به طور معمول اکثر این دوره‌ها از منابع یکسان و مشترکی نظیر بازاریابی کاتلر استفاده می کنند. نقطه ضعف اصلی این دوره‌ها ارائه مطالب کلی و عمومی حوزه بازاریابی و فروش است. این موضوع به خودی خود ضعف نیست و اتفاقا دانستن این موضوعات لازم و ضروری هستند، لیکن وقتی بحث بازاریابی تخصصی و صنفی می شود بطور مثال در حوزه فروش پارچه آنگاه ضروری است تا مطالب ارائه شده به فراخور بازار مربوطه ارائه شود تا کاربرد و اثربخشی لازم را برای مخاطبین داشته باشد. کتاب دو بال فروش پارچه به صورت تخصصی صنفی در حوزه فروش پارچه رمز  و رازهای این حوزه را به شما یاد می دهد.

فروش پارچه

چرا این کتاب یک فرصت استثنایی است؟
رمز و رازهای گسترش و توسعه کسب و کار، داستان‌های زیبا و مهیج در خصوص سفر پارچه‌ها، داستان معجزه فروش، توان تصمیم گیری بالا برای مدیریت سفر مشتری و هدایت فرایند فروش و لذت بردن از یک فرایند فروش علمی و کاربردی همه آن چیزی است که شما در کتاب دو بال فروش پارچه به آن نیاز دارید.
این فرصت استثنایی را از دست ندهید.
انتخاب به عنوان جوان‌ترین مدیر صادرات کشور، مدیر فروش کارخانه پارس لامع، مدیر فروش ابرشرکت الگانت، مبدع جدول برقبانیوف جلب توجه می‌توانند این تضمین را به شما بدهند که ارزشی که از مطالعه این کتاب به دست می آورید نسبت به وقتی که برای مطالعه آن اختصاص می‌دهید بسیار بیشتر است.
ما در این کتاب به دنبال ارائه راهکارهای عملیاتی و کاربردی در عین حال نوآورنه در حوزه بازاریابی و فروش پارچه هستیم تا برای مخاطبینمان ارزش آفرینی کنیم. تعداد بالای دانلود کتاب در اولین روزهای انتشار آن این نوید و اطمینان را به ما داد که موضوع درستی را برای نیاز جامعه هدفمان انتخاب کرده‌ایم و این کتاب به خوبی توانسته است این نیاز را پوشش دهد.

فروش پارچه

چگونه به معجزه فروش پارچه دست پیدا کنیم؟
در اقیانوس پرتلاطم کسب و کار، زمانی که مستاصل شده اید و به دنبال راه نجاتی می گردید وجود یک نقشه راه یک قطب نما می‌تواند نور امیدی باشد تا بتوانید این شرایط سخت را سپری کنید. به دست آوردن رمز و رازهایی در قالب معجزه فروش پارچه برایتان بر اساس 15 سال تجربه هدیه آورده ‌ام فرصتی نیست که به آسانی از آن گذر کنید و در آینده تاسف نخورید که چرا زودتر این کتاب را مطالعه نکرده اید.

فقط کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید تا لینک دانلود رایگان این کتاب به ایمیل شما ارسال گردد و دریچه های جدید موفقیت را به روی خود بگشایید.